Volkan Atasever

mühendislik, edebiyat, retro computer, yazılım, şiir, nümismatik, bilişim, podcast ve daha bir çok yazılarım...

BitSector! Dergisi

Retro Computer ve Retro Konsol dostları... BitSector! dergisi 4. sayı çalışmaları başladı. bu bağlamda yazılarınızı eksik etmeyin. Eğer dergiye ilan vermek isterseniz ücretsiz ilanlarınızı dergiye ekleyebilirim. tüm dergi yazılarını, makaleleri ve oyun tanıtımlarını kabul ediyoruz. Aynı zamanda teknoloji ile alakalı yazılarıda. tüm yazıları bitsector@software4galaxy.com mail adresine beklemekteyim. Yeni yazacağınız yazılar için lütfen konu onayı alınız ardından yazmaya girişebilirsiniz. tek kural yazıların daha önce başka bir mecrada yayınlanmamış olması. ama daha örneğin cgtr forumunda bir konu başlatmışsınız proje olarak ve sayfalar dolusu yazı oluşmuş eğer bu konuyu düzenli yazı haline getirebilirseniz bu da kabulümüzdür. dergi siz olmadan anlam ifade etmez. birde dikkat etmenizi rica ettiğim bir konu ise lütfen ilk 3 derginin konu başlıklarına bakın ki aynı konuları tekrar etmiş olmayalım. örneğin street fighter 2 tanıltıldıysa tabikide siz street fighter 1'i tanıtabilirsiniz.
eski dergilere http://www.software4galaxy.com/ sitesinde biraz aşağı indiğinizde görebileceğiniz bitsector dergisi bölümünden indirebilirsiniz 1. 2. ve 3. sayılar hala indirmededir.

3. Sayı İndir: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector3.pdf

2. Sayı İndir: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector2.pdf

1. Sayı İndir: http://www.software4galaxy.com/upload/educations/bitsector1.pdf

 BitSector! dergisi Software4Galaxy Ltd. Şirketinin ücretsiz yayınıdır...

 Derginin facebook sayfasına aşağıdan ulaşabilirsiniz tüm sayılara www.software4galaxy.com adresinden ücretsiz ulaşabilirsiniz.

Volkan Atasever Kimdir ?

E-Mail: volkan(et)volkanatasever.com

Kurucu&Genel Müdür/Software4Galaxy Ltd.
Bilgisayar Mühendisi
Eğitmen ve Danışman, Teknoloji Yazarı, Şair, Araştırmacı, Girişimci, Akvarist, Nümismat, Bilim İnsanı

Genel Duyurular

-Yakın bir zamanda Amatör Telsiz ve Amatör Denizcilik adında yeni iki kategori ile bilgilerimi paylaşıyor olacağım.

-DVTFL 9. ve 10. Sınıf Bilgisayar Bilimi dersini alan öğrencilerim ders panosunu kontrol ederek dönem projelerini seçmek zorundadır. açıklamayı okuyup ardından mail atınız.

-RC Araçlar kategorisi ilgi alanımdadır artık bu konuda da araştırmalar yapıp zaman buldukça projelerimi paylaşacağım.

-Üç yeni kitap çalışmasına başladım 2019 senesi içinde 3 yeni kitabım geliyor olacak. bu kitap sayısı maksimum dört adete çıkabilir. yoğun bir tempo gerekiyor.

Yasal Bilgi

Sitedeki yazıları,kodlar ve diğer materyaller Volkan Atasever'e aittir. Yazarı ve siteyi kaynak göstererek yazıları paylaşabilirsiniz.  Copyright(c)2004-2019

Sign In